Kurzy plavání, plavání rodičů s dětmi a synchronizovaného plavání, které probíhají na bazéně v Hloubětíně budou obnoveny od pondělí 25.5. 2020 v plném rozsahu za dodržení hygienických podmínek: desinfekce rukou, rozestupy, rouška při pobytu v prostorách bazénu (vstupní prostory, šatny, cesta na bazén ze šaten, použití WC), roušky se sundávají pouze ve sprše a v bazénu, je nutné mít na roušku nepromokavý sáček. Sprchování a pobyt v šatnách jen po dobu nezbytně nutnou. Je nutné dodržovat pokyny pracovníků bazénu a řídit se jimi.

Náhradní hodiny pro kurzy, které probíhají v pondělí a ve středu budou v pondělí 22 a 29.6., a také ve středu od 27.5 do 24.6.ve stejných hodinách jako v pondělí. Pokud máte nějaké nejasnosti, kontaktujte prosím K.Ptákovou na tel 607749576 nebo na e-mailu k.ptakova@seznam.cz   nebo v pondělí 25.5. v kanceláři klubu půl hodiny před začátkem vaší hodiny nebo po jejím skončení.

V pondělí 25.5. začnou také pravidelné tréninky pro závodní družstva. Vzhledem k tomu, že musíme dodržovat počty dětí na bazéně a v šatnách dojde k mírným úpravám tréninkových hodin. Definitivní rozvrh zašleme do konce tohoto týdne.